همان همیشگی در شهرآفتاب!
نمایشگاه تخصصی فرش ایران (نمایشگاه فرش ماشینی شهرآفتاب) لغو شد!
تاریخ برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش ایران در محل نمایشگاه های شهرآفتاب تهران، 4 الی 8 شهریور ماه اعلام شده بود؛ که با توجه به نزدیک بودن آن به زمان برگزاری یازدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی سئول (نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته) که 22 الی 25 شهریور ماه برگزار می شود، لغو این رویداد پیش بینی می شد.

بسیاری از برندهای فرش ماشینی اقدام به شرکت در نمایشگاه بین المللی سئول کرده بودند از این رو از حضور در نمایشگاه شهرآفتاب صرف نظر نمودند.
عدم حضور برندهای برتر فرش ماشینی در نمایشگاه شهرآفتاب سال گذشته و همچنین کنسل شدن این نمایشگاه، پیش زمینه ای فراهم آورد که امسال، دیگر تولیدکنندگان فرش ماشینی هم تمایلی به حضور در این نمایشگاه نداشته باشند.

 مجموع این عوامل سبب عدم تکمیل حداقلی ظرفیت این رویداد و نهایتا منجر به لغو آن شد.

امسال نیز، همچون سال گذشته، شرکت هایی که هزینه های لازم جهت حضور در این نمایشگاه را پرداخت کرده بودند سردرگم و بلاتکلیف مانده اند و تاکنون وجهی به آنان استرداد نشده است.

علی رغم شرایط حساس و نامطلوب نمایشگاه شهر آفتاب و لغو برگزاری آن؛ نمایشگاه بین المللی سئول امسال، استقبال بی نظیری را نسبت به سال های گذشته تجربه میکند. این استقبال یه قدری بوده که یک سالن (سالن شماره ۵) مضاف بر ظرفیت پیش بینی شده، به فضای نمایشگاه اضافه شد تا بتواند ظرفیت مناسب برای حضور کلیه ی متقاضیان را فراهم آورد.

قالی مهرآریا امسال نیز، همچون سال های گذشته، در یازدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی تهران میزبان شما خواهد بود.

تهران، نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، سالن 6، غرفه ی 13، قالی مهر آریا
 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1398/05/06

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir