چگونه یک فرش معتبر خریداری کنیم؟
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان فرش ماشینی و موکت اظهار داشت: تبلیغات تلویزیونی باعث می شود، مردم اعتماد کنند و به تصور خرید ارزان‎تر کالا، متاسفانه آن را بسیار گران تر تهیه کنند.
به نقل از کانال خبری اتاق اصناف تهران:
 محمد هادی کمالیان: مردم فریب تبلیغات تلویزیونی برخی کالاها را نخورند/ حتما از واحدهای با پروانه کسب خرید نمایند
 
🔸رئیس اتحادیه صنف فروشندگان فرش ماشینی و موکت اظهار داشت: تبلیغات تلویزیونی باعث می شود، مردم اعتماد کنند و به تصور خرید ارزان‎تر کالا، متاسفانه آن را بسیار گران تر تهیه کنند.
 
محمد هادی کمالیان در این خصوص افزود: بر اساس این تبلیغات به عنوان مثال افراد به جای سه میلیون، پنج میلیون می دهند، لذا محرز است که فروشندگان کالا، سود کلانی از منبع تبلیغاتی خود به دست می آورند. بخش عمده هزینه های تبلیغات تلویزیونی بر دوش مردم است که با ترفندهایی غیرواقعی محصولات را ارائه می دهند.
 
کمالیان با اشاره به عدم کوچکترین نظارتی بر فعالیت واحدهای مستقر در فروشگاه‎های زنجیره ای گفت: متاسفانه هیچگونه نظارتی بر عملکرد فروشگاه‎های زنجیره ای نیست و به نوعی هر کدام فعالیتی را به سلیقه خود انجام می دهند. تشکیل اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای موازی کاری با اتحادیه های صنوف است.

مشروح خبر را اینجا بخوانید:
 

http://www.otaghasnaftehran.ir/fa/1397/13697/

 

منبع: کانال خبری اتاق اصناف تهران، 8/10/1397

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/10/13

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir