گلیم فرش های ماشینی و دستبافت
گلیم فرش های ماشینی انتخاب خوبی برای برای آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو ها و اتاق های نشیمن هستند.
جنس نخ به کار رفته در گلیم فرش های ماشینی BCF (بی سی اف) است. استفاده از نخ بی سی اف در بافت گلیم فرش باعث می شود گلیم ها سبک، بدون پرز و حساسیت باشد و نهایتا به حمل و شست و شوی راحت و بسیار کم تر آلودگی نسبت به دیگر انواع فرش می شود. این ویژگی ها سبب می شود تا گلیم فرش ها انتخاب مناسبی برای آشپزخانه، راهرو ها و دیگر محل های پر رفت و آمد منزل باشند.
گلیم فرش ها انتخاب مناسبی برای اتاق کودک شما نیستند. زیرا گلیم فرش ها با درهم تنیده شدن نخ های تار و پود بافته می شوند و نخ خاب ندارند؛ این نوع بافت ساده و سبک بوده و چون پرز ندارد آلودگی کم تری را به خود جذب می کند. اما بافت آن نرم نیست و نمی توان از آت برای اتاق کودکان استفاده کرد.
همچنین گلیم فرش های ماشینی، قیمت بسیار پایین تر از گلیم فرش های دستبافت و انواع دیگر فرش های ماشینی و دستبافت دارند، علاوه بر آن، تنوع طرح و رنگ و سایز آن ها بسیار زیاد است که این عوامل موجب می شود تا گلیم فرش های ماشینی انتخاب خوبی برای برای آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو ها، و حتی اتاق های نشیمن هستند که به طور کامل با دکوراسیون و سلیقه های مختلف افراد هماهنگ می شوند.
گلیم فرش های ماشینی معمولا به صورت 320 شانه یا 350شانه بافته می شوند که طرح های متنوع فانتزی، مدرن و سنتی دارند. ابعاد استاندارد این محصول 2، 4، 6 ، 9 و 12 متر است. اما به طور کلی گلیم ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند که این امر امکان استفاده آن ها را در مکان های مختلف امکان پذیر می سازد.
قالی مهر آریا نیز به عنوان یکی از بهترین برندهای تولید فرش ماشینی، گلیم فرش های ماشینی را در طرح و رنگ های بسیار متفاوت بافته و عرضه می کند.کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/11/23

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir