حوض نقره و باغ معلق - پر فروش ترین های سال 97
طرح های حوض نقره و باغ معلق از طرح های نیمه مدرنی است که در قالی مهر آریا تولید شده و مورد استقبال قرار گرفته اند.
امروزه به سبب تنوع و پیشرفت  صنعت دکوراسیون، طراحان فرش ها و شرکت های تولید فرش نیز سعی داشته اند تا فرش هایی با طرح مدرن را ارائه دهند. قالی مهر آریا نیز یکی از تولیدکنندگانی است که به تولید فرش های مدرن و فانتزی در کنار فرش های سنتی پرداخته است تا بتواند به خوبی و شایستگی پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و رضایت آنان را جلب کند.
طرح های حوض نقره و باغ معلق از طرح های نیمه مدرنی است که در قالی مهر آریا تولید شده و مورد استقبال قرار گرفته اند. این طرح ها با ترکیب و ساختار شکنی در طرح های سنتی به وجود آمده اند. ترکیب طرح خشتی با گل فرنگ ها و تلفیق شدن این طرح ها با سبک صفوی، در برخی نقاط، گردش بندها را در پی داشته است. طراح این دو طرح (حوض نقره و باغ معلق) با ساختارشکنی هایی که در طرح های سنتی ایجاد کرده است توانسته علاوه بر حفظ ظرافت و زیبایی طرح های سنتی، طرح هایی نو و کم نظیر ایجاد کند.
طراحی نوآورانه ی این دو طرح با استقبال خوب مشتریان داخلی و خارجی روبه رو شده است به گونه ای که باغ معلق و حوض نقره را می توان درفروشگاه ها و نمایشگاه های فرش معتبر اکثر نقاط کشور یافت. همچنین رنگ بندی های مختلف این طرح ها در سایزهای گوناگون نیز به کشورهای وارد کننده ی فرش های ماشینی ایرانی صادر می شود. رضایت مشتریان داخلی و خارجی از این دو طرح و توجه آن ها به حوض نقره و باغ معلق دیگر شرکت های تولید کننده ی فرش ماشینی را نیز بر آن داشته تا دست به تولید و بافت آن بزنند.
خریداران محترم می توانند طرح های حوض نقره و باغ معلق را (در سایزهای مورد نیاز خودشان) با بهترین کیفیت، از قالی مهر آریا خریداری کنند.کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/11/23

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir