دوموتکس خلوت تر از همیشه...!
نمایشگاه دوموتکس آلمان، جمعه 21 دی ماه فعالیت خود را آغاز کرد که با توجه به انتظارات غرفه داران از این نمایشگاه تخصصی، روز خلوتی را پشت سر گذاشت.
قالی مهر آریا از طریق تماس و ارتباط با چند تن از غرفه داران ایرانی حاضر در نمایشگاه، مطلع شده است که نمایشگاه دوموتکس در روز اول بسیار خلوت بوده است. شنیده ها حاکی از این است که این اتفاق مخصوص غرفه داران ایرانی نبوده و غرفه ها و راهروهای دیگر نیز بسیار خلوت بوده اند.
طبق روال هرسال، شرکت های ایرانی فرش هایی با طرح های اصیل ایرانی را به نمایش گذاشتند و شرکت های ترکیه با طرح های مدرن و به اصطلاح غلط در نمایشگاه حاضر شدند. اتفاق جالب توجه نمایشگاه دوموتکس امسال، رونمایی از فرشی با طرح 2000 شانه توسط یک شرکت ایرانی بوده است.
با توجه به اینکه روزهای شنبه و یکشنبه روزهای تعطیل کشورهای اروپایی محسوب می شوند؛ انتظار می رود که در این روزها نمایشگاه با استقبال خوبی از حضور خریداران و بازدیدکنندگان مواجه شود.
قالی مهر آریا برای تمام شرکت های ایرانی حاضر در نمایشگاه "دوموتکس 2019 آلمان" آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/10/23

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir