فرش و رنگ همه چیز تمام
قالی مهر آریا در راستای تامین نیاز مشتریان، در آستانه ی شروع سال 98، با دو پالت جدید شروع به کار خواهد کرد.

قالی مهر آریا در آستانه ی سال 1398 اقدام به تولید 3 پالت جدید کرده است. این شرکت در راستای تامین نیاز مشتریان مختلف داخلی و خارجی با استفاده از بهترین دستگاه ها، به کارگیری طراحان مجرب و متبحر و مشورت با مشاوران متخصص در این امر، به تولید سه پالت جدید دست زده است:
1- پالت رنگی تند: در این پالت رنگ های تند و با کنتراست بالا (اشباع رنگی زیاد) بکار می روند. این طیف رنگی در فرش ها، علاوه بر طرفداران همیشگی اش در غرب و شمال غرب کشور، توجه عده ی زیادی را در داخل و خارج از کشور به خود جلب کرده است. رنگ های تند و گرم، به افزایش صمیمیت و گرم تر شدن فضا کمک بسیاری می کند. 
2- پالت لایت: در این پالت برای فرش ها از رنگ های لایت و ملیح استفاده شده است. این نوع رنگ بندی هم می تواند آرامش را به فضایی که در آن قرار می گیرد هدیه کند و هم ظرافت و زیبایی طرح را بیشتر نمایان کرده و دستبافت گونه بودن فرش را بیش از پیش یادآور می شود. علاوه بر این ها، فرش هایی با رنگ های لایت به بازتر نشان داده شدن فضا نیز کمک می کنند.
3- هایبالک: با توجه به گستردگی نیاز و سلیقه ها، بر آن شدیم تا به تولید فرش های هایبالک (فرش هایی با نقش برجسته) نیز بپردازیم تا از این طریق به آسایش و راحتی مشتریان، برای انتخاب و خرید، کمک کنیم. فرش های گل برجسته علی رغم عمر و دوام کمتری که (به سبب ضخامت کمتر) نسبت به فرش های ساده بافت دارند، با ظرافت و زیبایی چشمگیر خود توانسته اند توجه علاقه مندان بی شماری را به خود جلب کنند.
قالی مهرآریا همچنین در سال 1398 طرح های ثبتی و اختصاصی را بافته و تولید خواهد کرد تا علاقه مندان به طرح های متفاوت و خاص نیز به راحتی بتوانند فرش و طرح مورد نظر خود را از این مجموعه خریداری کنند.
این مجموعه شامل طرح های خاص و بی نظیری است که منحصرا در قالی مهر آریا تولید می شوند؛ طرح و نقش هایی دل نواز که توجه هر ببیننده ای را به خود جلب می کند.


کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/11/11

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir