فرش های گل برجسته به ظرافت قالی مهر آریا
قالی مهر آریا در آستانه ی سال نو، جهت تامین رفاه و جلب رضایت علاقه مندان به فرش های گل برجسته، بافت این نوع فرش را نیز شروع کرده است.

همانطور که در تاریخ 19/11/97 در "دوباره فرش های گل برجسته مهمان خانه هایتان می شوند" بیان شد، فرش های گل برجسته یا هایبالک با وجود ضخامت کمترشان نسبت به فرش های مسطح و ساده، طرفداران بی شماری دارند. ظرافت و زیبایی منحصر به فرد فرش های گل برجسته باعث علاقه مندی افراد به آن شده است. شمار علاقه مندان و خریداران فرش های گل برجسته در کشورهای خارجی بیشتر است زیرا ضخامت فرش ها برای آنان اهمیت چندانی ندارد و به زیبایی و ظرافت فرش توجه ویژه ای دارند.

قالی مهر آریا در آستانه ی سال نو، جهت تامین رفاه و جلب رضایت علاقه مندان به فرش های گل برجسته، بافت این نوع فرش را نیز شروع کرده است.
شروع به کار این خط تولید با 10 طرح ثبتی اصیل است که هرکدام طرح و رنگی دلنشین و ظرافتی بی همتا دارند.
عکس زیر نمونه ی بافته شده ی یکی از این طرح هاست؛ شما می توانید برای خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده ی دیگر طرح ها، از طریق یکی از راه های ارتباطی قالی مهر آریا اقدام فرمایید. 
 
                                        

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/12/02

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir