شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول
این نمایشگاه از مهم ترین گردهمایی های تجاری صنایع نخ بین المللی و دومین نمایشگاه بزرگ نخ در جهان است.


این نمایشگاه از مهم ترین گردهمایی های تجاری صنایع نخ بین المللی و دومین نمایشگاه بزرگ نخ در جهان است که هرساله در استانبول ترکیه برگزار می شود.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول در تاریخ 28 فوریه (9 اسفند) آغاز به کار کرده و تا 2 مارس (11 اسفند) پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. غرفه داران حاضر در نمایشگاه از 23 کشور مختلف جهان هستند که در این نمایشگاه انواع گوناگون نخ و الیاف همچون پنبه، کتان، پشم، ابریشم، پلی استر، ویسکوز، نخ های فانتزی، پلی اتیلن، تریکو، الیاف بافتنی و ترکیب هایی از این الیاف را به نمایش در می گذارند. 
برگزار کننده اصلی این نمایشگاه شرکت تویاپ است که از حدود 400 خریدار و تولید کننده به عنوان مهمان دعوت به عمل آورده است تا با غرفه داران نمایشگاه به مذاکره بپردازند.

سال گذشته (2018) از 318 کشور برای بازدید از این نمایشگاه به استانبول سفر کردند و در مجموع این 11700 نفر از نمایشگاه دیدن کرده اند.
بازدید کنندگان این نمایشگاه غالبا تولیدکنندگان، مصرف کنندگان، فروشندگان عمده ی نخ و الیاف هستند که فعالیت اکثر آنان به نوعی مرتبط با صنعت نساجی است؛ لازم به ذکر است که مدیران قالی مهرآریا نیز برای بازدید از این نمایشگاه سفر می کنند تا در صورت نیاز، به بهبود کیفیت الیاف مورد استفاده در قالی مهر آریا، اقدام نموده و در نهایت کیفیت محصولات این شرکت را در بالاترین حدممکن حفظ کنند.


وب سایت رسمی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول:

http://iplikfuari.com/


کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/12/08

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir