قالی مهرآریا، همواره در کنار شما
در راستای توجه به نیاز مشتریان و جلب رضایت آنان، علی رغم افزایش قیمت های موجود، محصولات قالی مهرآریا با همان قیمت قبل ارائه می شوند و شایان ذکر است که کیفیت محصولات به طور کامل حفظ شده است.

قالی مهرآریا در واپسین روزهای سال 97، ضمن قدردانی و تشکر ویژه برای همراهی، انتخاب و اعتماد شما به قالی مهر آریا، امید دارد توانسته باشد در طی سال عملکردی درخور شان شما داشته و توانسته باشد رضایت شما را به بهترین نحو جلب کند.
در ادامه و در راستای توجه به نیاز مشتریان و جلب رضایت آنان، علی رغم افزایش قیمت های موجود، محصولات قالی مهرآریا با همان قیمت قبل ارائه می شوند و شایان ذکر است که کیفیت محصولات به طور کامل حفظ شده است.
افزایش خرید ها برای استقبال از سال جدید و همچنین عدم دسترسی تولیدکنندگان به مواد اولیه ی تولید، باعث افزایش قیمت محصولات شده اند؛ اما همانطور که گفته شد، قالی مهرآریا با تدابیر و برنامه ریزی هایی دقیق، قیمت محصولات را همانند قبل حفظ کرده و افزایش قیمت نداشته است.
قالی مهرآریا همچنین تلاش کرده است تا در سال جدید بلافاصله بعد از تعطیلات نوروز در تاریخ 5.1.98 به طور رسمی مجددا شروع بکار کرده و پاسخگوی شما عزیزان باشد و بتواند سفارشات را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند.
همچنین این مجموعه با راهبردهایی جدید تلاش می کند تا بیش از پیش ارتقا پیدا کرده و کاستی هایش را رفع کند.

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/12/26

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir