0% افزایش قیمت در سال 1398

قالی مهر آریا به اطلاع می رساند با توجه به افزایش 37 درصدی حقوق و دستمزد در بخش های مختلف تولید فرش های ماشینی (ریسندگی، بافندگی،آهار و...) همچنین افزایش قیمت مواد اولیه در سال جدید و تاثیر این موارد بر قیمت تمام شده ی فرش، قالی مهرآریا نیز همانند دیگر تولید کنندگان، ناچارا دست به افزایش قیمت محصولات زده است. 

قالی مهرآریا با احترام به حقوق مصرف کنندگان گرامی و با توجه به استفاده از مواد اولیه ی خریداری شده در سال قبل، قیمت محصولات تا پیش از شروع ماه مبارک رمضان، بدون در نظر گرفتن افزایش قیمت های مواد اولیه خواهد بود و در این بازه، تنها افزایش دستمزدها بر روی قیمت نهایی محصولات قالی مهر آریا تاثیر خواهند گذاشت.

قالی مهر آریا امیدوار است با ارائه ی پالت های مختلفی از طرح و رنگ در سال جدید، رضایت مشتریان و همراهان را بیش از پیش جلب نموده و با تلاش در جهت ثبات و تعادل در قیمت ها بتواند موجب اطمینان خاطر هموطنان عزیز شود.

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1398/01/26

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir