تورم 50 درصدی به صنعت نساجی رسید!
قالی مهرآریا، موقتا (تا پایان ماه مبارک رمضان) و تا زمان تثبیت حداقلی شرایط، فروش خود را متوقف کرده و تنها محصولات تولید شده به قیمت قبل را به فروش می رساند.


با توجه به تشدید تحریم ها علیه ایران از سوی آمریکا و نتیجتا افزایش مشکلات بانکی و عدم امکان واردات مواد اولیه، واحدهای مختلف تولیدی برای تامین مواد اولیه دچار مشکلاتی شده اند. همچنین با توجه به بالا رفتن نیاز این واحد ها به مواد اولیه ی داخلی، شاهد افزایش بی سابقه و چشمگیر قیمت مواد اولیه داخلی نیز هستیم.
علاوه بر این ها از ابتدای سال 98 حقوق و دستمزد کارگران نیز افزایش پیدا کرده است.

مجموعه ی این عوامل موجب رشد 20 تا 30 درصدی قیمت تمام شده ی محصول شده و نارضایتی تولید کنندگان و به خصوص مصرف کنندگان را در پی دارد.

از این رو، قالی مهرآریا، موقتا (تا پایان ماه مبارک رمضان) و تا زمان تثبیت حداقلی شرایط، فروش خود را متوقف کرده و تنها محصولات تولید شده به قیمت قبل را به فروش می رساند.
قالی مهرآریا امید دارد بتواند از این طریق گامی در جهت رفاه و رضایت مصرف کنندگان بردارد.

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1398/02/23

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir