شروع دوباره ی نمایشگاه تخصصی فرش شهر آفتاب 98
شهریورماه 98 نمایشگاه تخصصی فرش ایران در شهرآفتاب تهران


بر اساس خبرهای که بین اهالی نساجی شنیده می شود، 4 الی 6 شهریور ماه امسال قرار است نمایشگاه فرش شهرآفتاب برگزار شود. تعداد بالای کنسلی و عدم حضور برخی غرفه داران در سال گذشته موجب لغو این نمایشگاه تخصصی فرش شد؛ به همین دلیل شهر آفتاب امسال آفرهای ظاهرا قابل توجه ای همچون قرار دادن کانتر در فرودگاه برای حضور مشتریان خارجی، تبلیغات گسترده در سطح شهر و... را در نظر گرفته اند که البته علی رغم این آفرها، نمایشگاه فرش شهرآفتاب به عنوان نمایشگاه فرش تخصصی ایران برگزار می شود و بین المللی نیست!

به هر صورت با توجه به عدم برگزاری این نمایشگاه فرش در سال گذشته و نزدیک بودن تاریخ تعیین شده برای برگزاری نمایشگاه فرش شهر آفتاب 98 به زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی سئول، احتمال می رود که این نمایشگاه با استقبال چندانی مواجه نشود.
تاکنون فرآیند ثبت نام برای متقاضیان حضور در نمایشگاه شهرآفتاب اعلام نشده است و این فرآیند متعاقبا از سوی شرکت برگزار کننده ی این نمایشگاه «طرح ساز گوهر» اعلام خواهد شد.

مسئولین برگزار کننده ی نمایشگاه تخصصی فرش شهرآفتاب در سال 97، مبالغی جهت رزرو غرفه از شرکت های متقاضی حضور در نمایشگاه دریافت نمودند اما تا این لحظه اقدامی در جهت استرداد این مبالغ انجام نداده اند و وضعیت این شرکت ها بلا تکلیف مانده است!
قالی مهرآریا که از جمله شرکت های فعال در نمایشگاه های مختلف تخصصی فرش ماشینی است که در اولین دوره ی برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش شهر آفتاب در سال 96 حضور یافت؛ همچنین این شرکت در سال 97 نیز اقدامات لازم جهت حضور در نمایشگاه شهر آفتاب را انجام داده و مبلغ اعلام شده برای رزرو غرفه را نیز به حساب نمایشگاه تخصصی فرش شهرآفتاب واریز کرد که این مبلغ هنوز به حساب قالی مهرآریا عودت نشده است.

به سبب اختلالات گوناگون و ناهماهنگی ها و بی نظمی های متعدد از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه فرش شهرآفتاب در سال گذشته، قالی مهرآریا در سال 98 در این نمایشگاه فرش حضور نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که قالی مهرآریا امسال نیز، همانند سال گذشته، در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی سئول که از 22 تا 26 شهریور ماه برگزار می گردد حضور خواهد یافت و با دستی پر و محصولاتی جدید (نقشه های ثبتی متنوع، پالت های رنگی جدید و محصولات متنوع) میزبان شما در این نمایشگاه خواهد بود.
قالی مهرآریا امید دارد بتواند میزبان شایسته ای برای بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی سئول در سال 98 بوده و انتظارات بازدیدکنندگان و خریداران محترم را به نحو احسن برآورده سازد.


           

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1398/03/22

دیدگاه شما

 

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir