98 را طلایی کنید!! با ضمانت نامه های قالی مهرآریا...
از این پس تمامی محصولات قالی مهرآریا به همراه یک پک به دست مصرف کنندگان می رسد.

ضمن قدردانی از مصرف کنندگان و همراهانی که طی 25 سال در کنار قالی مهر آریا بوده اند، به اطلاع می رسانیم که به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، از این پس به همراه تولیدات قالی مهرآریا بسته ای شامل 5 کارت در اختیار شما قرار خواهدگرفت که به عنوان مهر تاییدی برای اصالت و ضمانت محصول خریداری شده است.

1. کاور اصلی: کارتی شامل علامت های ایزو، استاندارد و عضویت صنایع نساجی ایران است که بقیه ی کارت ها را کاور کرده و به عنوان بسته بندی آن ها در نظر گرفته شده است. بر روی این کارت راه های ارتباط با قالی مهرآریا نیز درج شده است

                                       


2. کارت طلایی: این کارت ضمانت نامه یا کارت گارانتی محصولات قالی مهرآریا ست. بر روی این کارت شماره سریالی درج شده که خریداران محترم می توانند با ثبت این شماره سریال در سایت قالی مهرآریا تاییدیه ی ضمانت نامه خود را دریافت کنند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند. 

                                                                

3. کارت شست و شو: در این کارت اطلاعاتی در خصوص چگونگی پاک کردن انواع لکه از روی فرش توضیح داده شده است. این توضیحات 12 مرحله لکه زدایی را در خصوص 20 نوع لکه بر روی فرش بیان می کند.
مراحل شست و شوی فرش در منزل هم به طور کامل در پشت این برگه نوشته شده است که با استفاده از آن می توان فرش ها را با بهترین کیفیت و بدون ایجاد آسیب در فرش شست.


     

 

4. معرفی محصولات: یکی دیگر از کارت های بسته ی جانبی فرش های ماشینی قالی مهرآریا مربوط به معرفی محصولات این شرکت است. قالی مهرآریا تولیدکننده ی انواع فرش های ماشینی500 شانه، 700 شانه و 1200 شانه و انواع گلیم، گبه و تابلوفرش است.

 

 

5. باشگاه مشتریان قالی مهرآریا: در کارت های مربوط به باشگاه مشتریان توضیحاتی درخصوص چگونگی عضویت در باشگاه مشتریان قالی مهرآریا به همراه مزایا و امتیازات استفاده از این باشگاه مطرح شده است.

 

از این پس کلیه ی محصولات قالی مهرآریا به همراه پک جانبی به دست مشتریان خواهد رسید تا از هرگونه تقلب و ... جلوگیری شده وفرش هایی با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد. لازم به ذکر است که تمامی پک های جانبی محصولات قالی مهرآریا شامل 5 کارت (که اطلاعات آن در بالا ذکر شد) هستند و جنس کارت کاور "فابریانو" می باشد.

 

کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/11/25

دیدگاه شما