نمایشگاه فرش و کفپوش 2019 چین (DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR)
هدف از برگزاری این نمایشگاه که شاخه ای از نمایشگاه DOMOTEX هانوفر محسوب می شود، ایجاد شبکه ای بین فروشندگان، تجارت و صنعت است. در نمایشگاه فرش و کفپوش چین نوآوری های ویژه در زمینه کف پوش ارائه خواهد شد.

نمایشگاه فرش و کفپوش چین (DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR) از ۰۶ الی ۰۸ فروردین ۱۳۹۸ در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه فرش و کفپوش چین (DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR) مهمترین نمایشگاه تجاری فرش و کف پوش در آسیا و اقیانوسیه و دومین نمایشگاه بزرگ کفپوش در سراسر جهان است. هدف از برگزاری این نمایشگاه که شاخه ای از نمایشگاه DOMOTEX هانوفر محسوب می شود، ایجاد شبکه ای بین فروشندگان، تجارت و صنعت است. در نمایشگاه فرش و کفپوش چین نوآوری های ویژه در زمینه کف پوش ارائه خواهد شد.

محصولات کشور های غربی که به طور فزاینده ای در حال افزایش است و در بین کشورهای آسیایی محبوب می باشد به عنوان نماد پایه در نظر گرفته می شود. این نمایشگاه ارتباط درون صنایع را با ارائه تحولات صنعت کفپوش در آسیا و فراتر از آن تسهیل می کند. همچنین فرصت های تجاری متعددی را برای غرفه داران داخلی و خارجی برای به حداکثر رساندن نمایش برند و محصولات خود به ارمغان می آورد. نمایشگاه فرش و کفپوش چین محصولات صنعت کفپوش از جمله فرش و قالیچه، ماشین آلات کفپوش، کفپوش انعطاف پذیر، کفپوش صنعتی و تجاری، پارکت و لامینیت و فن و آوری تمیز کردن، تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد.

به نقل از:
https://ilikevents.com/fa/event/10701-shanghai-domotex-asia-chinafloor


کلمات کلیدی


تاریخ ثبت : 1397/12/22

دیدگاه شما