قوانین سایت  قالی مهرآریا

لطفا قبل از ورود مطالعه بفرمائید: مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه مشتریان مهرآریا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در باشگاه به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین سایت باشگاه مشتریان از اختیارات باشگاه مشتریان مهرآریا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. پس توصیه می گردد، اعضا محترم به طور پیوسته پیگیر تغییرات ایجاد شده در قوانین باشگاه مشتریان شرکت مهرآریا باشند.
 پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان مهرآریا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان مهرآریا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت مهرآریا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت باشگاه مشتریان مهرآریا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
همچنین واحد فروش قالی مهرآریا در راستای اهداف تجارت الکترونیک و به منظور تسهیل فرایند خرید مصرف کنندگان محترم اقدام به راه اندازی واحد فروش آنلاین نموده است.

ورود

ثبت نام


درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir