سوالات متداول


خدمات و ویژگی های گوناگون باشگاه مشتریان قالی مهرآریا، تاکنون توانسته اعتماد و رضایت مشتریان قالی مهرآریا فراهم نموده و سبب شده مشتریان این باشگاه علاوه بر خریدی آسان و مطمئن، بتوانند از خدمات مشاوره ای قبل از خرید تا خدمات پس از فروش قالی مهرآریا استفاده کنند. برخی از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان قالی مهرآریا به شرح زیر است: - فعال سازی گارانتی فرش خریداری شده - امکان خرید محصولات و استفاده از تخفیفات فوق العاده، ویژه اعضای باشگاه - شرکت در قرعه کشی های فصلی - کسب امتیاز بیشتر و افزایش شانس برنده شدن با تکمیل مشخصات، معرفی دوستان و... - دریافت تخفیف برای دوستان خود - امکان اشتراک گذاری عکس دکوراسیون منزل با فرش خریداری شده)
1. درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول 2. درب جنوبی : بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه - روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب 3. درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب - بعد از پمپ بنزین - مسیر کنار گذر 4. درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی - پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی 5. درب شمالی (ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن - خیابان رشید فضل الله
غرفه ی قالی مهر آریا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سئول غرفه ی 13 واقع در سالن 6 خواهد بود.
بلی؛ پس از اینکه نقشه مورد نظرتان را انتخاب کردید، با اندازه گیری دقیق محیط (برای سایزهای بزرگ) و تعیین ابعاد فرش، قالی مهرآریا فرش مورد نظرتان را طراحی کرده و پس از تایید نهایی طرح توسط شما، آن را می بافد.
قالی مهرآریا از جمله بهترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در کاشان است. آدرس دفتر مرکزی و نمایشگاه اصلی قالی مهرآریا: کاشان، بلوار قطب راوندی، حکمت 40 (کوچه تقی زاده)، نمایشگاه قالی مهرآریا تلفن تماس: 09202621610
بلی، قالی مهرآریا تصاویر موردنظر شما را در ابعاد دلخواهتان طراحی کرده و می بافد. تنها کافی است عکس دلخواه برای فرش موردنظرتان را برای ما ارسال کنید تا تیم طراحان فرش قالی مهرآریا، با توجه به آنچه از نقشه فرش تان انتظار دارید، آن را طراحی کنند. نقشه فرش آماده شده پس از بازبینی و تایید نهایی توسط شما، در ابعاد و با تراکم موردنظرتان بافته خواهد شد.
از طریق اینترنت با استقاده از ادرس صحیح و یا از طریق مغازه و یا از طریق مراجعه به کارخانهدرباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir