حضور قالی مهرآریا در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران98


فرش ماشینی استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟


خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه

امروزه با بالاتر رفتن قیمت ها و افزایش واسطه ها بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، خریداران فرش ماشینی برای خرید فرش از کارخانه اقدام کرده اند که باعث شده تا کارخانه های مختلف تولید فرش ماشینی امکان خرید را برای این قبیل مشتریان هم فراهم کنند. قالی مهرآریا نیز برای پاسخگویی هرچه بهتر به درخواست مشتریان محترم، اقداماتی را در این زمینه انجام داده است که ...


همان همیشگی در شهرآفتاب!

نمایشگاه تخصصی فرش ایران (نمایشگاه فرش ماشینی شهرآفتاب) لغو شد!


مزایا و معایب فرش ماشینی 700 شانه

همانطور که میدانید، هرچه تراکم و شانه ی فرش بیشتر باشد، فرش ماشینی مقاوم تر و محکم تر می شود و در نتیجه طول عمر و دوام فرش افزایش می یابد. اما این موضوع ابدا به این معنا نیست که فرش های 700 شانه طول عمر کمی دارند یا دوام و کیفیت لازم را ندارند.


رونمایی از پالت رنگی جدید 700 شانه در یازدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی سئول در تهران


بخش سوم- در هنگام خرید، عیوب فرش ماشینی را بشناسیم!

در زمان خرید فرش ماشینی ممکن است فرش به لحاظ کیفی و ظاهری کیفیت مطلوبی نداشته باشد اما شما آگاهی لازم جهت تشخیص آن را نداشته باشید و فروشنده نیز فردی سودجو بوده و برای سواستفاده از عدم آگاهی شما عیوب فرش را برایتان بازگو نکند. برای جلوگیری از این قبیل اتفاقات، قالی مهر آریا ضمن تاکید بر این که خرید خود را از فروشگاه های معتبر (که تعداد پرشماری از آن ها در شهرهای سراسر کشور وجود دارند) انجام دهید؛ در این مقاله تعدادی از عیوب و اشکالاتی که ممکن است در فرش های ماشینی وجود داشته باشد را مطرح می کند.


بخش دوم- در هنگام خرید، عیوب فرش ماشینی را بشناسیم!

در زمان خرید فرش ماشینی ممکن است فرش به لحاظ کیفی و ظاهری کیفیت مطلوبی نداشته باشد اما شما آگاهی لازم جهت تشخیص آن را نداشته باشید و فروشنده نیز فردی سودجو بوده و برای سواستفاده از عدم آگاهی شما عیوب فرش را برایتان بازگو نکند. برای جلوگیری از این قبیل اتفاقات، قالی مهر آریا ضمن تاکید بر این که خرید خود را از فروشگاه های معتبر (که تعداد پرشماری از آن ها در شهرهای سراسر کشور وجود دارند) انجام دهید؛ در این مقاله تعدادی از عیوب و اشکالاتی که ممکن است در فرش های ماشینی وجود داشته باشد را مطرح می کند.


بخش اول- در هنگام خرید، عیوب فرش ماشینی را بشناسیم!

شناخت انواع عیوب ظاهری، کیفی و ... فرش ماشینی امری است که در هنگام خرید فرش ماشینی باید به آن ها آگاه باشید. پس اگر قصد خرید فرش ماشینی یا حتی فرش دستباف دارید این مطلب را از دست ندهید.


شروع دوباره ی نمایشگاه تخصصی فرش شهر آفتاب 98

شهریورماه 98 نمایشگاه تخصصی فرش ایران در شهرآفتاب تهران


چطور فرش با اندازه ی مناسب انتخاب کنیم؟

پیش تر به طور کامل درباره ی انتخاب طرح، رنگ و جنس فرش ها و تاثیر این عوامل بر دکوراسیون محیط و نحوه ی انتخاب آن ها گفته شد؛ اکنون در اینجا درباره ی انتخاب اندازه ی فرش مناسب خواهیم گفت که این عامل، عامل مهم و تاثیر گذار دیگری است که می تواند زیبایی و جلوه ی فرش را در دکوراسیون منزل و... افزایش دهد.


تورم 50 درصدی به صنعت نساجی رسید!

قالی مهرآریا، موقتا (تا پایان ماه مبارک رمضان) و تا زمان تثبیت حداقلی شرایط، فروش خود را متوقف کرده و تنها محصولات تولید شده به قیمت قبل را به فروش می رساند.


3 نکته مهم در انتخاب فرش مناسب

فرش از اصلی ترین وسایل منزل است که در زیبایی دکوراسیون منزل تاثیر زیادی دارد. علاوه بر این، فرش ها از آن دست وسایلی نیستند که بتوان سریع آن ها را تعویض و به روز کرد. پس هنگام خرید فرش باید جنس و رنگ و طرح آن را با دقت انتخاب کرد.


روز جهانی کار و کارگر


قالی مهرآریا قدردان همراهی شما در صفحات اجتماعی

به پاس قدردانی از اعتماد و حمایت شما در صفحه ی اینستاگرام قالی مهرآریا


دموتکس 2019 ترکیه


طول عمر فرش های ماشینی چقدر است و چگونه عمر فرش ماشینی را افزایش دهیم؟


0% افزایش قیمت در سال 1398


اصطلاحات فرش- شانه و تراکم


طبیعت در فرش


روز جهانی آب


بازگشایی قالی مهرآریا در سال ۱۳۹۸

قالی مهر آریا، فعالیت سال ۹۸ خود را از ۵ام فروردین آغاز می کند.


نوروز ایرانی

ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند.


نمایشگاه فرش و کفپوش 2019 چین (DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR)

هدف از برگزاری این نمایشگاه که شاخه ای از نمایشگاه DOMOTEX هانوفر محسوب می شود، ایجاد شبکه ای بین فروشندگان، تجارت و صنعت است. در نمایشگاه فرش و کفپوش چین نوآوری های ویژه در زمینه کف پوش ارائه خواهد شد.


بخش دوم- قالی مهرآریا، همراه خانه تکانی شما

پیش تر در خصوص شست و شو، لکه گیری و تمیز و مرتب نگه داشتن ریشه های فرش های ماشینی توضیحاتی ارائه شد. در ادامه ی مطلب پیشین در این بخش به توضیحاتی در خصوص از بین بردن بوی بد فرش، درخشان کردن رنگ فرش ماشینی و از بین بردن رد اشیا(مثل پایه های میز و مبل) می پردازیم تا با آسان ترین روش و بدون آسیب رسیدن به فرش بتوانید آن را همانند روز اول نو کنید!


قالی مهرآریا، همواره در کنار شما

در راستای توجه به نیاز مشتریان و جلب رضایت آنان، علی رغم افزایش قیمت های موجود، محصولات قالی مهرآریا با همان قیمت قبل ارائه می شوند و شایان ذکر است که کیفیت محصولات به طور کامل حفظ شده است.


بخش اول- قالی مهر آریا، همراه خانه تکانی شما

با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و شروع خانه تکانی ها، قالی مهر آریا در اینجا مطالبی در خصوص چگونگی شست و شوی فرش های ماشینی، لکه بری فرش ماشینی، درخشان کردن رنگ فرش ماشینی، از بین بردن بوی بد فرش های ماشینی، از بین بردن رد اجسام از روی فرش (میز، مبل و ...)، از بین بردن پرزهای اضافی فرش های ماشینی و جلوگیری از پخش شدن آن ها در اختیار شما قرار می دهد. کارشناسان قالی مهر آریا از طریق این مطالب به شما می گویند که چطور به آسانی و در کم ترین زمان، بدون آنکه آسیبی به فرش ها برسد آن ها را مثل روز اول نو کنید!


شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

این نمایشگاه از مهم ترین گردهمایی های تجاری صنایع نخ بین المللی و دومین نمایشگاه بزرگ نخ در جهان است.


شست و شوی فرش ماشینی با کمک قالی مهرآریا

بهترین روش شست و شوی فرش در منزل


فرش های گل برجسته به ظرافت قالی مهر آریا

قالی مهر آریا در آستانه ی سال نو، جهت تامین رفاه و جلب رضایت علاقه مندان به فرش های گل برجسته، بافت این نوع فرش را نیز شروع کرده است.


4 ویژگی یک فرش خوب- بخش چهارم

بهترین دستگاه های تولید فرش های ماشینی


98 را طلایی کنید!! با ضمانت نامه های قالی مهرآریا...

از این پس تمامی محصولات قالی مهرآریا به همراه یک پک به دست مصرف کنندگان می رسد.


4 ویژگی فرش خوب- بخش سوم

آهار نیز مانند دیگر بخش های صنعت نساجی و تولید فرش ماشینی در گذر زمان پیشرفت هایی داشته است که به مرور موجب بالاتر رفتن کیفیت آن شده است.


خدمت انقلاب اسلامی به صنعت فرش ماشینی

رشد 20 برابری تولید فرش ماشینی پس از انقلاب اسلامی


دوباره فرش های گل برجسته مهمان خانه هایتان می شوند.

جالب است بدانید که هیچ دستگاهی برای بافت فرش های ماشینی هایبالک وجود ندارد!


فرش ماشینی، پرفروش تر از همیشه

کاهش قیمت و ثبات بازار، موجب افزایش تقاضای فرش ماشینی شده است.


4 ویژگی یک فرش خوب- بخش دوم

الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی، نخ چله و نخ پود


فرش و رنگ همه چیز تمام

قالی مهر آریا در راستای تامین نیاز مشتریان، در آستانه ی شروع سال 98، با دو پالت جدید شروع به کار خواهد کرد.


4 ویژگی فرش خوب- بخش اول

ویژگی های نخ اکریلیک هیت ست شده


آذرخش ایرانی فاتح دوموتکس

"آذرخش" رتبه نخست طراحی قالی های مدرن نمایشگاه دوموتکس 2019 آلمان را کسب کرد.


چگونه میزان تولید ماشین های بافندگی را محاسبه کنیم؟

محاسبه ی میزان تولید ماشین های بافندگی نسبت به نوع دستگاه


دوموتکس خلوت تر از همیشه...!

نمایشگاه دوموتکس آلمان، جمعه 21 دی ماه فعالیت خود را آغاز کرد که با توجه به انتظارات غرفه داران از این نمایشگاه تخصصی، روز خلوتی را پشت سر گذاشت.


گبه های ماشینی و دستبافت ایرانی

تنوع طرح و رنگ، همخوانی با انواع مختلف دکوراسیون های سنتی و مدرن، تلفیق زیبایی و قالب سنتی با هنر مدرن، نرمی و لطافت، و قیمت مناسب گبه های ماشینی سبب شده اند تا گبه های ماشینی مناسب محل های مختلفی مثل اتاق خواب ها، نشیمن و ... بوده و طرفداران زیادی داشته باشد.


حوض نقره و باغ معلق - پر فروش ترین های سال 97

طرح های حوض نقره و باغ معلق از طرح های نیمه مدرنی است که در قالی مهر آریا تولید شده و مورد استقبال قرار گرفته اند.


فروش تابلو فرش در آمریکا

در سال‌های اخیر، تمایل تولیدکنندگان و از طرفی زنان خانه‌دار به بافت تابلوفرش ها بیشتر شده است و به دنبال آن عده‌ای به دنبال صادرات این آثار به کشورهای دیگر ازجمله امریکا هستند.


گلیم فرش های ماشینی و دستبافت

گلیم فرش های ماشینی انتخاب خوبی برای برای آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو ها و اتاق های نشیمن هستند.


فرش های دستبافت و ماشینی هریس

امروزه فرش های ماشینی با طرح «قالی های هریس» بافته می شوند که تلفیق فرش های دل انگیز روستایی و سنتی با فرش های نفیس و باشکوه شهری هستند.


چگونه یک فرش معتبر خریداری کنیم؟

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان فرش ماشینی و موکت اظهار داشت: تبلیغات تلویزیونی باعث می شود، مردم اعتماد کنند و به تصور خرید ارزان‎تر کالا، متاسفانه آن را بسیار گران تر تهیه کنند.


فرش ریز ماهی چیست و چگونه به وجود آمده است

استفاده از نقوش حیوانی در طراحی و بافت قالی های ایرانی از قدیم مرسوم بوده است. طرح فرش «ریزماهی» زیر مجموعه ای از طرح های «ماهی درهم» است که یکی از طرح های قالی با نقش حیوانی است.


درباره طرح های افشان و چگونه به وجود آمدن نقشه های این قالی بیشتر بدانیم.

طرح ­های افشان با نقش­ های اسلیمی مثل بوته جقه، شاخ و برگ گیاهان و حیوانات و... پوشیده شده که (همانطورکه از نام اینگونه طرح­ ها پیداست) به صورت پراکنده و افشان در فرش قرار دارند. همه­ ی نقوش داخل فرش­ های با طرح افشان به هم مرتبط و متصل اند. همچنین این فرش­ ها عموما بدون لچک و ترنج اند اما امروزه نمونه­ های دارای لچک و ترنج آن­ ها نیز بافته و عرضه می­شوند.


تحول فرش ماشینی در صنعت دکوراسیون

قالی مهر آریا فرش های ماشینی 500، 700 و 1200 شانه را با طرح های اصیل ایرانی در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید می کند؛ و در صدد است تا با ارائه ی خدمات پس از فروش (کارت طلایی)، در جهت رفع نیاز مشتریان بکوشد.


دهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

دهمین نمایشگاه بین‌المللی کف‌پوش، موکت و فرش ماشینی با حضور تولیدکنندگان برتر فرش ماشینی، از اواسط شهریورماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران - سئول برگزار شد.


بررسی عوامل موثر در نگه داری فرش

بهترین روش برای نگهداری فرش، لوله کردن و قرار دادن آن در نایلون است. بنابراین سعی کنید هنگام خرید، نایلون آن را به صورت سالم نگهداری کنید تا در آینده هنگام حمل و نقل یا نگهداری در انبار مورد استفاده قرار بگیرد. فرش ماشینی نباید در محل مرطوب یا در مقابل نور مستقیم خورشید نگهداری شود.


تولید انواع فرش ماشینی با ابعاد مختلف

تمامی محصولات این شرکت از مرغوبترین مواد اولیه تحت نظارت و کنترل دقیق موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. این شرکت انواع فرش را در ابعاد خاص تولید می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد.

درباره ما

این شرکت تمام تلاش شبانه روزی خود را انجام می دهد تا با بهره گیری از واحدهای مختلف تحقیق و توسعه، گروه طراحی، تامین کنندگان مواد اولیه و تحقیقات میدانی از مصرف کنندگان و فروشندگان، بتواند آنچه را که شایسته ی فرش ایرانی است با برند قالی مهرآریا به بازار عرضه نماید. 

ارتباط باما

کاشان، بلوار قطب راوندی، جنب شهرک صنعتی راوند، کوچه حکمت40(تقی زاده)
نمایشگاه قالی مهرآریا
تلفن:55534610-031

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir